Twitter API Search (8.x-1.7) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Name
hy: Անուն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված
