Twitter API Search (8.x-1.7) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Remove
jv: Buwang

en: Name
jv: Jeneng

en: Add
jv: Tambah

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang
