Twitter API Search (8.x-1.7) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង
