Twitter API Search (8.x-1.7) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Remove
pt: Remover

en: Name
pt: Nome

en: Add
pt: Adicionar

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado
