Twitter API Search (8.x-1.7) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Remove
ro: Elimină

en: Name
ro: Nume

en: Add
ro: Adaugă

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat
