Twitter API Search (8.x-1.7) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Remove
sv: Ta bort

en: Name
sv: Namn

en: Add
sv: Lägg till

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Installed
sv: Installerad

en: Twitter account
sv: Twitterkonto

en: Max height
sv: Högsta höjd
