Twitter API Search (8.x-1.7) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Remove
th: เอาออก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง
