Twitter API Search (8.x-1.7) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان
