Twitter API Search (8.x-1.8) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Remove
ar: حذف

en: Name
ar: الاسم

en: Add
ar: إضافة

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت
