Twitter API Search (8.x-1.8) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Remove
bs: Ukloni

en: Name
bs: Ime

en: Add
bs: Dodaj

en: Not installed
bs: Nije instalirano
