Twitter API Search (8.x-1.8) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Name
el: Όνομα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε
