Twitter API Search (8.x-1.8) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Remove
eo: Forigu

en: Name
eo: Nomo

en: Add
eo: Aldonu

en: Not installed
eo: Ne instalita
