Twitter API Search (8.x-1.8) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Remove
hr: Ukloni

en: Name
hr: Naziv

en: Add
hr: Dodaj

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran
