Twitter API Search (8.x-1.8) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Remove
id: Hapus

en: Name
id: Nama

en: Add
id: Tambah

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Installed
id: Terinstal
