Twitter API Search (8.x-1.8) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Value
it: Valore

en: Remove
it: Elimina

en: Name
it: Nome

en: Add
it: Aggiungi

en: Not installed
it: Non installato

en: Installed
it: Installato

en: Max height
it: Altezza massima
