Twitter API Search (8.x-1.8) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta
