Twitter API Search (8.x-1.8) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Remove
mn: Устгах

en: Name
mn: Нэр

en: Add
mn: Нэмэх

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
