Twitter Block (4.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Language
fil: Wika

en: Weight
fil: Timbang

en: Default
fil: Pamantayan

en: Appearance
fil: Hitsura
