Twitter Block (4.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Language
sq: Gjuha

en: Size
sq: Madhësia

en: Weight
sq: Pesha

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes
