Twitter Block (8.x-2.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Size
id: Ukuran

en: Weight
id: Bobot

en: Default
id: Bawaan

en: Theme
id: Tema

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Appearance
id: Penampilan

en: Link color
id: Warna tautan
