Twitter Block (8.x-3.0-alpha0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Language
az: Dil

en: Size
az: Ölçü

en: Weight
az: Çəki

en: Default
az: Susmaya görə

en: Theme
az: Tema

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Appearance
az: Görünüş
