Twitter Block (8.x-3.0-alpha0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Language
km: ភាសា

en: Size
km: ទំហំ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ
