Twitter Block (8.x-3.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Language
ka: ენა

en: Size
ka: ზომა

en: Weight
ka: წონა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Link color
ka: ბმულის ფერი
