Twitter Block (8.x-3.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Language
be: Мова

en: Size
be: Памер

en: Weight
be: Вага

en: Default
be: Прадвызначана

en: Theme
be: Тэма

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Appearance
be: Знешнасць

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Dark
be: Цёмная
