Twitter Block (8.x-3.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Language
tr: Dil

en: Size
tr: Boyut

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Default
tr: Varsayılan

en: Theme
tr: Tema

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Link Color
tr: Bağlantı Rengi

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: Transparent
tr: Şeffaf

en: Border color
tr: Kenarlık rengi

en: Functionality
tr: İşlevsellik (eklentiler)
