Twitter Embed (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (37 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Language
oc: Lenga

en: Theme
oc: Tèma

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Profile
oc: Perfil

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: Arabic
oc: Arabi

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Japanese
oc: Japonés

en: Korean
oc: Corean

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Grid
oc: Grasilha

en: Czech
oc: Chèc

en: Danish
oc: Danés

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: Finnish
oc: Finlandés

en: German
oc: Alemand

en: Greek
oc: Grèc

en: Hebrew
oc: Ebrieu

en: Hungarian
oc: Ongrés

en: Polish
oc: Polonés

en: Romanian
oc: Romanés

en: Russian
oc: Rus

en: Swedish
oc: Suedés

en: Turkish
oc: Turc

en: About
oc: A prepaus

en: Hindi
oc: Hindó

en: Persian
oc: Pèrse

en: Malay
oc: Malés

en: Thai
oc: Tailandés

en: Ukrainian
oc: Ucraïnian

en: Vietnamese
oc: Vietnamian

en: Filipino
oc: Filipí
