Twitter Embed (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (48 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Language
ca: Llengua

en: Theme
ca: Tema

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Display options
ca: Opcions de visualització

en: Profile
ca: Perfil

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Arabic
ca: Àrab

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Japanese
ca: Japonès

en: Korean
ca: Coreà

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Grid
ca: Graella

en: Czech
ca: Txec

en: Danish
ca: Danès

en: Dutch
ca: Holandès

en: Finnish
ca: Finès

en: German
ca: Alemany

en: Greek
ca: Grec

en: Hebrew
ca: Hebreu

en: Hungarian
ca: Hongarès

en: Indonesian
ca: Indonesi

en: Polish
ca: Polonès

en: Romanian
ca: Romanès

en: Russian
ca: Rus

en: Swedish
ca: Suec

en: Turkish
ca: Turc

en: About
ca: Detalls

en: Light
ca: Clar

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Bengali
ca: Bengalí

en: Persian
ca: Persa

en: Malay
ca: Malai

en: Thai
ca: Tailandès

en: Ukrainian
ca: Ucraïnès

en: Vietnamese
ca: Vietnamita

en: Filipino
ca: Filipí

en: Dark
ca: Fosc

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: Textfield size: @size
ca: Mida del camp de text: @size
