Twitter Embed (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (34 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Language
ur: زبان

en: Size of textfield
ur: متنی قطعہ کا سائز

en: Arabic
ur: عربی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Japanese
ur: جاپانی

en: Korean
ur: کوریائی

en: Czech
ur: چیک

en: Danish
ur: ڈینش

en: Dutch
ur: ڈچ

en: Finnish
ur: فنش

en: German
ur: جرمن

en: Greek
ur: یونانی

en: Hebrew
ur: عبرانی

en: Hungarian
ur: ہنگیرین

en: Indonesian
ur: انڈونیشیائی

en: Polish
ur: پولش

en: Romanian
ur: رومی

en: Russian
ur: روسی

en: Swedish
ur: سویڈش

en: Turkish
ur: تُرک

en: Hindi
ur: ھندی

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر

en: Bengali
ur: بنگالی

en: Persian
ur: فارسی

en: Malay
ur: مالائی

en: Thai
ur: تھائی

en: Ukrainian
ur: یوکرینیائی

en: Urdu
ur: اردو

en: Vietnamese
ur: ویتنامی
