Twitter Embed (8.x-1.0-alpha3) - en to am translation catalogue (35 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Language
am: ቋንቋ

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: Arabic
am: አረብኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Japanese
am: ጃፓንኛ

en: Korean
am: ኮሪያኛ

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም

en: Czech
am: ቼክኛ

en: Danish
am: ዳንሽ

en: Dutch
am: ደች

en: Finnish
am: ፊንላንድኛ

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Greek
am: ግሪክኛ

en: Hebrew
am: እብራይስጥ

en: Hungarian
am: ሃንጋሪኛ

en: Indonesian
am: ኢንዶኒዠኛ

en: Polish
am: ፖላንድኛ

en: Romanian
am: ሮማኒያንኛ

en: Russian
am: ራሽኛ

en: Swedish
am: ስዊድንኛ

en: Turkish
am: ቱርክኛ

en: Hindi
am: ሂንዲ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ

en: Bengali
am: ቤንጋልኛ

en: Persian
am: ፋርስኛ

en: Malay
am: ማሌይ

en: Thai
am: ታሂ

en: Ukrainian
am: ዩክሬንኛ

en: Urdu
am: ዑርዱ

en: Vietnamese
am: ቪየትናምኛ
