Twitter Entity (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
