Twitter Entity (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Created
it: Creato

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Changed
it: Modificato

en: Apply
it: Applica

en: 5 minutes
it: 5 minuti

en: 1 minute
it: 1 minuto

en: About
it: Informazioni

en: Publishing status
it: Stato di pubblicazione

en: Master
it: Principale
