Twitter Entity (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Created
mn: Үүссэн
