Twitter Entity (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Created
is: Stofnað

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: 1 minute
is: 1 mínúta

en: About
is: Um

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
