Twitter Entity (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Created
sv: Skapad

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: 5 minutes
sv: 5 minuter

en: 1 minute
sv: 1 minut

en: About
sv: Om

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken

en: Tweet text.
sv: Tweet-text.

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
