Twitter Entity (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Created
be: Створана

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: 1 minute
be: 1 хвіліна

en: About
be: Аб

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
