Twitter Entity (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Created
bg: Създадено

en: Apply
bg: Търси
