Twitter Entity (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: 1 minute
th: 1 นาที

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่
