Twitter Entity (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Created
ar: الإنشاء

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: 1 minute
ar: دقيقة واحدة

en: About
ar: حول

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
