Twitter Entity (8.x-2.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Created
fi: Luotu

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: 1 minute
fi: 1 minuutti

en: About
fi: Tietoja

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Master
fi: Isäntä
