Twitter Entity (8.x-2.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Created
sq: Krijuar

en: About
sq: Informacione
