Twitter Entity (8.x-2.3) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: Created
fr: Créé

en: 1 day
fr: 1 jour

en: Sort by
fr: Trier par

en: Changed
fr: Modifié

en: Apply
fr: Appliquer

en: About
fr: À propos

en: Publishing status
fr: Statut de publication

en: Master
fr: Principal

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.

en: Field with Consumer secret
fr: Champ avec clé secrète du client
