Twitter Entity (8.x-2.3) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Created
gl: Creado

en: 1 day
gl: 1 día

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: About
gl: Información
