Twitter Entity (8.x-2.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Created
ku: درووستکراوە

en: About
ku: دەربارە
