Twitter Entity (8.x-2.1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Created
sk: Vytvorené

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: About
sk: Informácie o

en: Asc
sk: Vzostupne
