Twitter Entity (8.x-2.1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Created
tr: Oluşturulma

en: 1 day
tr: @count gün

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Changed
tr: Değişti

en: Apply
tr: Uygula

en: 5 minutes
tr: 5 dakika

en: 1 minute
tr: 1 dakika

en: About
tr: Hakkında

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
