Twitter Profile Widget (3.0.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: User account
my: အသုံးပြုသူ
