Twitter Profile Widget (3.0.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Search
ar: بحث

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: List type
ar: نوع اللائحة

en: @time ago
ar: منذ @time

en: User account
ar: حساب المستخدم

en: User list
ar: قائمة المستخدمين
