Twitter Profile Widget (3.0.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Search
ja: 検索

en: Settings
ja: 設定

en: Configuration
ja: 環境設定

en: List type
ja: リスト形式

en: @time ago
ja: @time 前

en: Installation
ja: インストール

en: User account
ja: ユーザーアカウント

en: User list
ja: ユーザーリスト
