Twitter Profile Widget (3.0.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: List type
jv: Daftar tipe

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: User account
jv: Akun panganggo

en: User list
jv: Daftar panganggo
