Twitter Profile Widget (3.0.1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Search
no: Søk

en: Settings
no: Innstillinger

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: List type
no: Listetype

en: @time ago
no: @time siden

en: User account
no: Brukerkonto

en: User list
no: Brukerliste
